Trekingové hole set

359 

Počet VěrKa bodů pro nákup: 500

2 skladem

Katalogové číslo: 1000129 Kategorie:

Popis

Chůze je nejpřirozenější způsob pohybu. Chcete si při procházce zasportovat a posílit širší spektrum svalů? Vyzkoušejte chůzi s trekingovými holemi! Komplexně posílíte svalové partie celého těla (až 90% všech svalů), zvýšíte svou kondici, výkonnost i vytrvalost

Trekingové hole BROTHER jsou 3-dílné teleskopické hole se systémem Antishock. Antishock je funkce odpružení, která ulehčuje Vašim svalům a kloubům. Vyrovnává totiž  nárazy při chůzi, což oceníte zejména ve skalách nebo tvrdším terénu. Odpružení lze pootočením dolní části hole zablokovat.

Trekingové hůlky jsou také skvělou variantou pohybu při potížích s klouby, při obezitě, civilizačním onemocněním i pro starší osoby. 

Trekingové hole jsou velmi lehké (z hliníkové slitiny), výškově nastavitelné a podle terénu můžete volit koncovky gumové nebo kovové. V případě, že se změní terén a potřebujete větší „zabodnutí“ hůlek pro oporu, sundáte gumové konce holí, pod kterými jsou koncovky kovové. Gumové konce pouze strčíte do kapsy a můžete pokračovat.

Součástí hůlek jsou zásuvné talířky, které umožňují použití na sněhu.
Na konci výletu hůlky složíte (65 cm) a pohodlně strčíte do batohu.
Design hůlek je velice povedený, podpoří Váš skvělý pocit z pohybu! 🙂

Další informace

Vlastnosti

Max. délka: 135 cm

Složené hole: 66 cm

Hmotnost: 650 g

Materiál: hliník, kalená ocel (hrot), korek (rukojeť), plast

Ergonomicky tvarovaná rukojeť s nastavitelnými popruhy.

Opatřeno systémem Antishock (odpružení).