Sleva!

Trekingové hole s odpružením

Original price was: 390 Kč.Current price is: 199 Kč.

Počet VěrKa bodů pro nákup: 800

Není skladem

Katalogové číslo: 1020063 Kategorie:

Popis

Chůze je nejpřirozenější způsob pohybu našeho těla. Chcete si při procházce zasportovat a posílit širší spektrum svalů? Vyzkoušejte chůzi s trekingovými holemi! Komplexně posílíte svalové partie celého těla (až 90% všech svalů), zvýšíte svou kondici, výkonnost i vytrvalost

Trekingové hole EIS jsou 3-dílné teleskopické hole se systémem Antishock. Antishock systém, neboli systém odpružení, ulehčuje Vašim svalům a kloubům. Vyrovnává totiž  nárazy při chůzi, což oceníte zejména ve skalách nebo tvrdším terénu. Odpružení lze pootočením dolní části hole zablokovat.

Trekingové hůlky jsou skvělou variantou pohybu při potížích s klouby, při obezitě, civilizačním onemocněním i pro starší osoby. 

Trekingové hole jsou velmi lehké (z hliníkové slitiny), výškově nastavitelné a podle terénu můžete volit koncovky gumové nebo kovové (špičaté). V případě, že se změní terén a potřebujete větší „zabodnutí“ hůlek pro oporu, sundáte gumové konce holí, pod kterými jsou koncovky kovové. Gumové konce pouze strčíte do kapsy a můžete pokračovat.

Součástí holí jsou přiložené zásuvné talířky, které umožňují použití na sněhu.
Design hůlek je moderní černobílý, snadno jej sladíte se svým oblečením či obuví.