Miska na klíčení se semínky

199 

Počet VěrKa bodů pro nákup: 500

2 skladem

Katalogové číslo: 1000077 Kategorie:

Popis

Milovníkům čerstvé vypěstované domácí zeleniny udělá radost tato sada misek na klíčení.
Stačí umístit semínka na klíčení do horní zelené misky, kterou vložíte do průhledné dózy. Semínka propláchnete vodou a necháte klíčit. 

Pěstování klíčků a výhonků je snadné, můžete vyzkoušet různé druhy semínek (řeřicha, fazolky, hrách, čočka, červená řepa, cizrna, hořčice, ředkvičky nebo různé druhy obilí).

Přímo v pohodlí domova získáte úžasný zdroj vitamínů, skvělou čerstvou chuť a energii pro vaše tělo, kterou uvítáte zejména v jarním období únavy nebo v zimě.

Nevíte, jak dětem připravit zdravé luštěniny, aby jim chutnaly? Zkuste naklíčit červenou čočku nebo cizrnu, chuť je příjemná (podobná jako čerstvé hrachové lusky).

Jakmile vám semínka vyklíčí, můžete je skladovat až 14 dní v ledničce. Tím budete mít každodenní zdroj vitamínů hned po ruce.

Klíčky můžete konzumovat přímo, přimíchat do salátů, pomazánek, přidat si je ke svačině či snídani nebo si je nasypat na polévku. 

Součástí celého balení je horní miska (na klíčení), spodní dóza (zásobník vody), 3 druhy semínek na zkoušku (vojtěška, žlutá hořčice, pískavice řecké seno) a návod k pěstování klíčků.

Další informace

Vlastnosti

Rozměry (š/v): 20 x 6 cm

Materiál: plast

Součástí balení je 3 druhy semínek na klíčení.