Kvalitní litinový hrnec s poklicí – 5 l

1890 

Počet VěrKa bodů pro nákup: 1 000

1 skladem

Katalogové číslo: 1000071 Kategorie:

Popis

Litinové nádobí má svou mnohaletou tradici! Naše babičky litinové nádobí používaly za mlada a pečou a vaří v něm dodnes. Jedním z důvodů je jistě kvalitní provedení, pevnost, neměnnost a vysoká odolnost materiálu.

Litinový hrnec BEKA o objemu 5 litrů můžete používat na všech typech sporáků (elektrické, plynové, indukční, keramické).

I po letech používání zůstává povrch hrnců nepoškozený (bez oděrek a odlupování). 

Je vysoce odolný při vysokých teplotách, což umožňuje vaření na ohni, pečení v troubě a grilování. Zároveň dokáže po dlouhou dobu udržet teplotu vašeho pokrmu. Je ideální pro smažení, dušení a karamelizaci do křupava.

Poklice je ve spodní části opatřena kolíky, na kterých se uchycuje odpařená vlhkost z vaření, což přirozeně zamezuje vysušení pokrmu při pozvolném pečení. 

Další velkou výhodou je i zdravotní nezávadnost materiálu. Kvalitní litina i při vysokých teplotách ani dlouhodobém používání neuvolňuje do jídla žádné zdraví škodlivé látky.  

Litinové nádobí má nadčasový design, provedení hrnců je již na první pohled kvalitní, čímž vkusně dotváří každou moderní kuchyň.

Litinové hrnce BEKA, to je sázka na kvalitu a dlouholeté používání.

Další informace

Vlastnosti

Rozměry – Ø: 26 cm, v: 28,5 cm

Objem hrnce: 5 L

Materiál hrnce a bočních úchytů: litina, úchyt na poklici: měď

Hmotnost: 6,6 kg