Kvalitní litinová pánev na grilování

999 

Počet VěrKa bodů pro nákup: 1 000

3 skladem

Katalogové číslo: 1000069 Kategorie:

Popis

Litinové nádobí má svou mnohaletou tradici! Naše babičky litinové nádobí používaly za mlada a pečou a vaří v něm dodnes. Jedním z důvodů je jistě kvalitní provedení, pevnost, neměnnost a vysoká odolnost materiálu.

Litinovou pánev BEKA o objemu 3 litry  (průměr 28 cm) můžete používat na všech typech sporáků (elektrické, plynové, indukční, keramické).

Hluboké grilovací linky snižují kontakt potraviny s tukem a tudíž zdravěji grilujete. Ideální pro přípravu steaku, slaniny, kuřete, grilované zeleniny atd.

I po letech používání zůstane povrch pánve nepoškozený (bez oděrek a odlupování).
Dno pánve dokonce zabraňuje poškrábání varné desky.

Profesionální kuchaři volí jednoznačně litinové nádobí. Je vysoce odolné při vysokých teplotách, což umožňuje vaření na ohni, pečení v troubě a grilování. Zároveň dokáže po dlouhou dobu udržet teplotu pokrmu. 

Další velkou výhodou je i zdravotní nezávadnost materiálu. Kvalitní litina i při vysokých teplotách ani dlouhodobém používání neuvolňuje do jídla žádné zdraví škodlivé látky.  

Litinové nádobí má nadčasový design, provedení pánve je již na první pohled kvalitní, čímž vkusně dotváří každou moderní kuchyň.

Litinová pánev BEKA, to je sázka na kvalitu a dlouholeté používání.

Další informace

Vlastnosti

Rozměry pánve – Ø: 28 cm, v: 5 cm

Objem hrnce: 3 L

Materiál: litina

Hmotnost: 3,4 kg