Kvalitní litinový hmoždíř – 11 cm

499 

Počet VěrKa bodů pro nákup: 1 000

2 skladem

Katalogové číslo: 1000072 Kategorie:

Popis

Potrpíte si na gurmánský zážitek nebo radost z vaření? Pak oceníte hmoždíř, v kterém skvěle rozdrtíte koření, bylinky, semínka. Čerstvě nadrcené koření provoní vaši kuchyň a svěže dochutí jídlo. Na čerstvě nadrcené koření a bylinky totiž nic nemá! 

Ideální pro drcení a mletí čerstvých bylin při přípravě směsi koření, dresinků nebo pesta.

Hmoždíř je vyroben z robustní litiny s hrubou povrchovou úpravou pro snadnější drcení. Litinový hmoždíř BEKA s palicí je skutečně povedeným kouskem díky masivnímu vzhledu a kombinaci černé litiny s bronzovým vrcholem rukojeti. 

Tento kvalitní materiál má nadčasový design, čímž vkusně dotváří každou moderní kuchyň.

Průměr hmoždíře je 11 cm, okraj hmoždíře má mírně sešikmenou hranu pro maximální přilnavost. Palička je opatřena pomocnou rukojetí pro snadnou manipulaci.

Litinové nádobí má svou mnohaletou tradici. Jeho benefity tkví hlavně v kvalitním provedení, pevnosti, neměnnosti a vysoké odolnosti materiálu. Naše babičky litinové nádobí používaly za mlada a pečou a vaří v něm dodnes. 

Další velkou výhodou je i zdravotní nezávadnost materiálu. Kvalitní litina i při vysokých teplotách ani dlouhodobém používání neuvolňuje do jídla žádné zdraví škodlivé látky.

I po letech používání zůstává povrch nepoškozený (bez oděrek, škrábanců a odlupování).  

Litinové produkty BEKA, to je sázka na kvalitu a dlouholeté používání.

Další informace

Vlastnosti

Rozměry – Ø: 11 cm, š: 14,9 cm

Materiál: litina

Hmotnost: 1,1 kg