Sleva!

Bezdrátový reproduktor (bluetooth, handsfree, rádio)

Original price was: 590 Kč.Current price is: 339 Kč.

Počet VěrKa bodů pro nákup: 1 100

Není skladem

Katalogové číslo: 1000038 Kategorie: ,

Popis

Malý ale šikovný, to je bezdrátový přenosný reproduktor LAMAX Sphere SP-1. Tento reproduktor nabízí opravdu nejširší škálu funkcí a vlastností na trhu přenosných reproduktorů.

Je skladný (vejde se i do kapsy), lehký a rozhodně Vás překvapí svým silným
a kvalitním zvukem
.
Vhledem k tomu, že obsahuje bezdrátovou funkci bluetooth, můžete reproduktor propojit se svým telefonem či notebookem a vychutnávat si hudbu, kterou máte rádi. Bezdrátové připojení funguje až na vzdálenost 20 m!

Reproduktor disponuje audio vstupem, vstupem pro Micro SD kartu, umožňuje připojení sluchátek, tudíž ho můžete využívat i jako přehrávač mp3 hudby.

Poslech FM rádia a automatické ladění všech dostupných stanic je další skvělou funkcí tohoto výkonného reproduktoru. Všechny naladěné stanice si zároveň uloží do paměti a můžete mezi nimi libovolně přepínat.

Díky integrovanému mikrofonu ho lze využívat i jako handsfree! Po bezdrátovém připojení k mobilnímu telefonu můžete ovládat telefonní hovory i poslech hudby pouze na reproduktoru. Reproduktor má praktickou karabinu na zavěšení, tím zůstávají Vaše ruce volné.

Kvalitní vestavěná baterie umožňuje na jedno nabití hrát nepřerušovaně až 5 hodin.

Reproduktor je designově velice povedený a zároveň se snadno ovládá.
Je vybaven těmito tlačítky: ovládání hlasitosti, přepínání skladeb/stanic, vyhledávání stanic, ovládání handsfree, tlačítka změna režimu.

 

 

Další informace

Vlastnosti

Rozměry (š x v x h): 7 x 4 x 7 cm

Hmotnost: 100 g

Běžná výdrž baterie: 5 hod

Součást balení: Reproduktor, nabíjecí kabel microUSB, audio kabel 3,5 mm jack, karabina na zavěšení.