Bezdrátový reproduktor (BT, HF, FM)

589 

Počet VěrKa bodů pro nákup: 900

Není skladem

Katalogové číslo: 1000156 Kategorie: ,

Popis

Malý ale šikovný, to je bezdrátový přenosný reproduktor LAMAX. Tento reproduktor nabízí opravdu nejširší škálu funkcí a vlastností na trhu přenosných reproduktorů.

Je skladný, lehký a rozhodně Vás překvapí svým silným a kvalitním zvukem.
Vhledem k tomu, že obsahuje bezdrátovou funkci bluetooth, můžete reproduktor propojit se svým telefonem či notebookem a vychutnávat si hudbu, kterou máte rádi. Bezdrátové připojení funguje až na vzdálenost 10 m.

Reproduktor disponuje audio i USB vstupem, vstupem pro micro SD kartu. Technologie TWS dovoluje připojení dalšího reproduktoru stejného typu, a tím navýšit výkon celé sestavy dvojnásobně.

Poslech FM rádia a automatické ladění všech dostupných stanic je další skvělou funkcí tohoto výkonného reproduktoru. Všechny naladěné stanice si zároveň uloží do paměti a můžete mezi nimi libovolně přepínat.

Díky integrovanému mikrofonu ho lze využívat i jako handsfree! Po bezdrátovém připojení k mobilnímu telefonu můžete ovládat telefonní hovory i poslech hudby pouze na reproduktoru. Reproduktor má praktickou karabinu na zavěšení, tím zůstávají Vaše ruce volné.

Kvalitní vestavěná baterie umožňuje na jedno nabití hrát při poloviční hlasitosti nepřerušovaně až 22 hodin!

Reproduktor je vyrobený z vysoce odolných materiálů s pogumovaným povrchem.  Díky ochraně IP55 reproduktor odolává prachu i stříkající vodě

Reproduktor je designově velice povedený.
Stručná řečeno kvalitní zvuk, odolnost, multifunkčnost a výdrž, to je reproduktor LAMAX.

 

Další informace

Vlastnosti

Rozměry (š x v x h): 19,5 x 7 x 5 cm

Hmotnost: 380 g

Běžná výdrž baterie: 22 hod. (9 hod. při 80 % hlasitosti)

Doba nabíjení: 3 hod.

Součást balení:
USB nabíjecí kabel
Audio kabel 3,5mm jack
Návod k obsluze
Karabina